SU KAÇAĞI TESPİT HİZMETLERİMİZ

 

Sebebinin nereden kaynaklandığını bulamadığınız su sızıntı tespiti sorunları hepimiz için büyük sıkıntılara sebep olmakta. Artık su sızıntısı derdinize son veriyoruz.

 

İlk olarak su sızıntılarının nedenini bulmaya odaklanıyoruz. Birçok nedenle su sızıntısı meydana gelebilmekte. Bazı sızıntılarda su kaçağını bulmak uzmanlık gerektiren ve zor bir süreç. Günümüzdeki teknolojik aletler sayesinde su sızıntı tespitinde büyük aşamalar kaydettik.

 

  Herkes evinde kırmadan , dökmeden kolayca sızıntı tespitini direk bulup , tamir edilmesini ister. Bunun için doğru usta ve doğru firma ile uzman yardımı ile başarı sağlayın. Çağla Yapı bu konuda çok eski bir firma ve elimizdeki imkanlarla su kaçak tespiti bizim için  artık çok kolay . Profesyonel ekibimiz ile en kısa sürede ve en az kırma ile mükemmel hizmetin farklılığını göreceksiniz.

Elimizdeki teknolojik ekipmanlar ile su kaçak tespitini noktasal olarak tespit ediyor ve ona göre hareket ediyoruz. İşin en önemli kısmı burası ve bu konuda birçok ustanın  bulamadığı kaçakları bile bulmakta uzman sayılırız. Su kaçak tespitinden sonra acil onarım ekibimiz ile kaçağın bulunduğu yerde en az kırım ile onarıma başlıyoruz. Tamir yapılan yerler onarım yapıldıktan sonra hiç tamir görmemiş gibi eski haline kavuşturuluyor. Böylece hem siz hem de komşularınız büyük bir rahata kavuşuyor. Bina ve dairelerin tüm su kaçak tespit ve onarımları sigorta dahilinde rahatça yaptırabilirsiniz.

444 78 29

Tasarım: medyamus

Tasarım:  medyamus

Çağla Yapı Dekorasyon İnşaat Ltd. Şti.

 

Madenler Mahallesi

Özçelik Sokak No:3/1

           Y.Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL

Telefon:  0 216 540 86 57

Fax     :  0 216 540 8657

Mail    : bilgi@caglayapi.com.tr